Вітаміни для очей

Нашому організму для нормальної життєдіяльності необхідні вітаміни. Серед них є й такі, нестача яких позначається на тому, як ми бачимо. Відомо, наприклад, що відсутність (або занадто мала кількість) вітаміну А, може викликати погіршення зору. Однак і його надлишок може викликати негативні наслідки. Вітаміни групи В і відомий всім вітамін С теж необхідні для доброго зору. З мікроелементів нашому оку найбільше "допомагає" калій.

 
Як зробити так, щоб очі одержували усе, що їм необхідно і справлялося з зоровими навантаженнями?
 
По-перше, потрібно стежити, щоб харчування було збалансованим. Звертаємо вашу увагу на те, що вітаміни руйнуються при нагріванні (особливо це стосується вітамінів В2 і С). Тому, щоб зберегти вітаміни, овочі, в яких вони містяться, рекомендують мінімально кип'ятити, а найкраще не кип'ятити зосім, а заливати окропом і потім закутувати.
 
По-друге, необхідні вітаміни для очей можна отримати, приймаючи спеціальні вітамінні комплекси. Для багатьох з нас другий шлях - найбільш простий і доступний. Пам'ятайте, що не можна "захоплюватися" прийомом одного з вітамінів у великій кількості без консультації фахівця.
Тегі: вітаміни